/ PASLAUGOS

Prekinių ženklų transformacija elektroninėje erdvėje

/ 01

Mūsų paslaugos

Prekių ženklų vystymas, diegiant inovacijas skaitmeninėje erdvėje.

/ 01

Interneto svetainių kūrimas

Išskirtinio dizaino, funkcionalūs tinklapiai, kurie prisitaiko prie mobiliųjų įrenginių ir atneša puikius pardavimų rezultatus. Puslapiai su turinio valdymo sistema bei nemokamai įdiegtu saugumo sertifikatu.

/ 02

Socialinių tinklų marketingas

Facebook, Instagram, Linkedin įrašų kūrimas; socialinių įrašų komunikacijos planas; įrašų dizaino stiliaus pritaikymas prie firminio įmonės ar prekinio ženklo įvaizdžio; pardavimų didinimas ir įvaizdžio formavimas socialinėje erdvėje; reklamos sprendimų pasiūlymai, atsižvelgiant į tikslinę auditoriją.

/ 03

Web ir UI / UX dizainas

Unikalūs interneto svetainių, mobiliųjų aplikacijų ir online sistemų dizaino sprendimai, sukurti vadovaujantis geriausiomis praktikomis, pasitelkiant pardavimų ir įtaigos metodus.

/ 04

El. parduotuvių kūrimas

Individualūs e-komercijos sprendimai – sandėlio ir klientų valdymas; automatizuotas sąskaitų išrašymas; Paysera bankininių atsiskaitymų integracija; sujungimas su Facebook ir Instagram shop; Google analytics ir Facebook Pixel integracija; mobili versija; el. parduotuvės adaptavimas pagal SEO reikalavimus.

/ Atsiliepimai

„Profesionalus dėmesys ir požiūris į projekto įgyvendinimą, kompetentingi programuotojai ir dizaineriai – geriausi skaitmeniniai sprendimai.“

https://www.youtube.com/watch?v=2mPx8epX3I0
/ Apie mus

Mes kuriame

unikalius produktus su

nuostabia komanda.