/ MŪSŲ DARBAI

Interneto svetainių dizainas ir
programavimas

Daugiau kaip 12 metų teikiame el. parduotuvių ir svetainių kūrimo paslaugas bei padedame verslams didinti online pardavimus.

Susisiekite su mumis ir pateiksime individualiai jums pritaikytą pasiūlymą. Visuomet su klientais aptariame svetainės tikslus, visas jos funkcijas ir dizainą. Skambinkite +370 670 70571 arba rašykite el. paštu labas@marpi.lt

TOBULA ŠYPSENA

El. Parduotuvės UX UI dizainas ir programavimas

TobulaSypsena.lt burnos higienos priežiūros priemonių elektroninė parduotuvė. Sukūrėme svetainės dizainą ir atlikome programavimo darbus. Taip pat prižiūrime ir kuriame turinį socialinėms paskyroms Facebook @tobulasypsena.lt ir Instagram @tobulasypsena 

VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖ

Reprezentacinės svetainės dizainas ir programavimas

Vilniaus miesto reprezentacinė svetainė didžiausioje pasaulyje nekilnojamojo turto  parodoje MIPIM2019. Atlikti dizaino ir programavimo darbai.

TARPTAUTINIO TRANSPORTO IR LOGISTIKOS ALJANSAS

Reprezentacinės svetainės dizainas ir programavimas

TTLA.lt – Aljansas vienija didžiąsias Lietuvos tarptautinio transporto ir logistikos įmones. Atlikti  reprezentacinės svetainės UX UI dizaino ir programavimo darbai.

TAVO ODA

El. Parduotuvės UX UI dizainas ir programavimas

TavoOda.lt odos ir kūno priežiūros priemonių elektroninė parduotuvė. Sukūrėme svetainės dizainą ir atlikome programavimo darbus. Taip pat prižiūrime ir kuriame turinį socialinėms paskyroms Facebook @tavooda ir Instagram @tavooda

JEWELLERY GARDEN

El. Parduotuvės UX UI dizainas ir programavimas

JewelleryGarden.uk unikalių rankų darbo juvelyrikos dirbinių elektroninė parduotuvė. Sukūrėme svetainės dizainą ir atlikome programavimo darbus. Taip pat sukūrėme dizaino stiliaus gidą socialinės medijos turiniui.

UPA ENGINEERS

Architektų ir projektuotojų reprezentacinės svetainės UX UI dizainas

UPA Engineers – architektų ir projektuotojų agentūros reprezentacinė svetainės su atliktų darbų katalogu ir naujienų portalu. Atlikti  reprezentacinės svetainės UX UI dizaino darbai.

https://www.youtube.com/watch?v=2mPx8epX3I0
/ Apie mus

Mes kuriame

unikalius produktus su

nuostabia komanda.